#1 2011-03-13 11:02:42

Kleju

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-10
Posty: 11
Punktów :   

Wiedźmin

Wspaniały świat sagi Andrzeja Sapkowskiego emanuje dark fantasy, gdzie postacie są realne, ich charakter uwydatniony i jednocześnie wspaniale komponują się ze sobą tworząc bogate uniwersum, uzupełniane przez cytaty, których większa część pochodzi z dzieł bohaterów ksiązki, co tylko potęguje wrażenie . Odświeżam Wiedźmina co rok i dalej nie jest to dla mnie nudne, czytać go zaś zacząłem w wieku 10 lat, kiedy oczywiście nie rozumiałem do końca pewnych pojęć xD

Bohaterzy nie są czarnobiali i szczerze mówiąc - nigdy nie widziałem lepiej wykreowanych postaci, niż te od Sapkowskiego. Nie istnieje tam postać do szpiku kości negatywna, nawet Bonhart miał swoje przebłyski dobrocia, że o Emhyrze/Vilgefortzie nie wspomnę. Jednocześnie sam Wiedźmin np. widowiskowo zaszlachtował braci Micheletów, bardzo często zachowywał się arogancko, popisując się swoją elokwencją, co jest w pewnych momentach prawie że komiczne.

Offline

 

#2 2011-03-15 14:14:39

 Rey

Moderator

13818014
Call me!
Zarejestrowany: 2011-03-09
Posty: 22
Punktów :   

Re: Wiedźmin

No słyszałem że teksty niektóre tam są miażdżące xD


http://paktofonika.p2a.pl/img/avatars/paktofonika_21.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hajszpan.pun.pl www.cs2dsite.pun.pl www.inightwood.pun.pl www.whatsup.pun.pl www.syberian.pun.pl